Halı Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama Hizmetleri

Ankara Halı Yıkama Hizmetleri

Kaliteli temizlik yaptırayım derken Manevi değeri olan yada maddi degeri yüksek olan halılarınızı yerinde buharlı temizlik hizmeti, sunduğu Ankara halı yıkama hizmetleri ile kapsamlı temizlik işlemleri ile uğraşmadan ve güvenilir bir biçimde tüm halılarınızın tertemiz hale gelmesini sağlıyor. Ankara halı yıkama hizmetlerimizi tercih ederek, temizlemek için saatlerce zaman ve yoğun bir efor harcanmasına karşın istenen sonucun asla alınamadığı halılarınızı zahmetsizce temizletebilirsiniz. iran halı yıkama, hizmeti yada el dokuması halı yıkama firması olarak uzman ekip ve ekipmanlar ile büyük bir titizlikle ve özel buharlı makina  tipi makina yardımı ile temizlenme, temizlik sonrasında yine özel ekipbanlarımız ile %70  kurutularak sizlere tertemiz bir biçimde teslim edilmektedir. Temizlenen halılarınız teslim ettiğiniz şekilde yerinde yıkanmak sureti ile gözünüz görerek içinize sinerek %100 Hijyen %90 Temizlik, sonucunda da istenen temiz halılara kavuşamamanın hayal kırıklığını yaşamak zorunda kalmazsınız.

Duvardan duvara kaplama halıların sökülerek kapıdan teslimi mümkün olmadığı için firmamız yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.. Bu sayede ev ve her ölçekten ticari işletmenin temizlik ihtiyacına etkin çözümler getirilmekte, halılar hijyenik kullanım vaat eden temiz yüzeylere dönüşmektedir. Kullandığımız Ekipmanlar ile Buharlı temizlik yaparak konusunda uzman olan ve uzun zamandır halı temizliği konusunda çalışarak deneyim kazanan personellerimiz, yerinde halı yıkama işlemlerini büyük bir dikkat ile yürütmektedir. Halıların yüzeyindeki tüm kir, toz ve lekeler sunduğumuz temizlik hizmetleri ile yerinde temizlendiği gibi, halının dip kısımları da tıpkı yüzeydeki gibi tertemiz olmaktadır.

Yüksek devirle çalışan ve bu sayede çok fazla emiş gücüne sahip makimanımız vakum yardımı alarak gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri, yerinde ya da özel yıkama tesislerimizde olsun fark etmeden, halıların dip kısımlarındaki pislik, akar ve mikropların da temizlenmesini sağlamaktadır. Halılar Buhar makinamız sonrası yıkamak ve vakumlu çekişe sahip makinamız hassas halıların dahi ipliklerine zarar vermeden nemi halıdan hızlı bir biçimde uzaklaştırmakta, bu sayede küflenme ve koku gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Firmamızın sunduğu yerinde halı yıkama işlemlerinden birkaç saat sonra zemin alanı kullanılabilmektedir. Zahmetsiz bir çözüm olan halı yıkama hizmetlerimiz aynı zamanda oldukça ekonomiktir.

Ankara halı yıkama firmamız kendi sektöründe halıkoltukyatakyorgan ve yerinde halı yıkama işlemlerini garantili ve hijyenik yıkama yapmaktadır.

Kaliteli temizlik halı yıkama firmamız Ankara’da Yenimahalle halı yıkama hizmetinin yanı sıra çankayaçayyolugölbaşıkeçiörenetlik ve Ankara’nın tüm ilçelerine himet vermektedir.

Ayrıca Ankara koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz.
Detaylar için 0535 453 29 57 Numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçe bilirsiniz