FAYDALI BİLGİLER

Kaliteli Temizlik Şirketi, Ankara ili ve ilçeleri başta olmak üzere  tüm Türkiye geneline hizmet veren özel bir kuruluştur. Her koşulda iş çevresi ve müşterileri ile karşılıklı güven duygusu oluşturmayı ilke edinmiş firmamız 2017 yılında kurulmuştur. Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyen firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Her geçen gün farklı iş sektörlerine ve daha fazla müşteriye hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatı .. Devamı..

Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavram web tasarım ajansının partnerleriyle birlikte vermekte olduğu hizmetlerdendir. Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerinin temelidir. web tasarım ajansı, bunlara ek olarak; interaktif veya masaüstü mecralardaki reklam, reklam bannerları tasarımları, slogan ve fikir üretme konularında da iddialı hizmetler sunmaktadır. .. Devamı..

KOLTUK YIKAMA, YATAK YIKAMA, HALI YIKAMA, Ne Kadar Sürer, Ne Kadar Zamanda Kurur? KOLTUK YIKAMA, YATAK YIKAMA, HALI YIKAMA, SüRESi VE SüRECi NE KADAR ZAMAN ALIR ? Buharlı Koltuk yıkama, Buharlı Yatak Yıkama, Buharlı Halı Yıkama, 4) Aşamadan oluşmaktadır. Koltuk Yıkama, Yatak yıkama, Halı yıkama, öncesi : ​yerinde koltuk yıkama, yerinde yatak yıkama, yerinde halı yıkama, öncesi Kaliteli leke çıkarıcı ile ıslatılarak Lekelerin ve kirlerin gözle daha rahat görünür hale gelme aşamasıdır. ayrıca koltukların nemli .. Devamı..