Koltuk Yıkama, Ne kadar Sürer ?

KOLTUK YIKAMA, YATAK YIKAMA, HALI YIKAMA, Ne Kadar Sürer, Ne Kadar Zamanda Kurur?

Koltuk yıkama, Süresi Ne kadar, Ne kadar zamanda kurur,
KOLTUK YIKAMA, YATAK YIKAMA, HALI YIKAMA, SüRESi VE SüRECi NE KADAR ZAMAN ALIR ?

Buharlı Koltuk yıkama, Buharlı Yatak Yıkama, Buharlı Halı Yıkama, 4) Aşamadan oluşmaktadır.
Koltuk Yıkama, Yatak yıkama, Halı yıkama, öncesi :

  1. yerinde koltuk yıkama, yerinde yatak yıkama, yerinde halı yıkama, öncesi Kaliteli leke çıkarıcı ile ıslatılarak Lekelerin ve kirlerin gözle daha rahat görünür hale gelme aşamasıdır. ayrıca koltukların nemli hale gelip bir sonraki aşama olan buharlı yıkama, ve buharlı temizlik, aşamasında Aşınma, Zedelenme, Tüylenme, Yanmaya karşı korumaktır, Koltuk yikama, yatak yikama, hali yikama öncesinde ılık su ile ıslatmılmak sureti ile dezenfekte aşaması yapılmaktadır.
  2. Yerinde Buharlı Koltuk yıkama,  Yerinde Buharlı Yatak yıkama, Yerinde Buharlı Halı Yıkama
    Aşamasında 140 derece Buhar veren Karcher Marka buhar makinası ile Koltuk, yatak, halı, gibi yıkanması ve temizlenmesi yapılacak malzemeleri Kaliteli ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile Yapmaktayız. 
    Neden Buhar ? 140 derece Buhar gücü sonrasında Bakteri, Akar, Mayt , Mikrobiyotik yaratıklar barınamaz. ayrıca Buharı kullanmamızın bir çok amacı vardır bunlar kısaca şu şekilde sıralana bilir. Kurumuş sakız lekesi, Yağ Lekesi, çikolata lekesi, Şarap lekesi, Kan lekesi, Gibi Lekelerden arınmasında En büyük Yardımcımızdır. Ayrıca bunun yanı sıra koku giderme konusundada Kaliteli Leke Çıkarıcı'mız ile Birlikte Çiş Kokusu, İdrar kokusu, Sidik kokusu, gibi agır ve kalıcı kokuların yanı sıra Hayvan Kokusu Giderme, Hayvan çiş lekesi giderme, Kedi kızan kokusu giderme, Konusunda Buharlı Temizlik Hizmeti yapan Firmalar arasında en iyi firma olmamızı sağlamaktadır.
  3. Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Halı yıkama, Süreci Buharlı Koltuk yıkama, Buharlı yatak yıkama, buharlı Halı yıkama: Buharla Bakterilerinden arındırılmış ve dezenfekte olmuş malzemeler Güçlü Vakumlu karcher makinamız ile ılık su Ve kaliteli leke çıkarıcı malzemelerimiz ile Yıkanır. Yıkanma sürecinde koltuklarda koltuk önü yıkama, koltuk oturma yeri yıkama, koltuk arkası yıkama, Yatak kenarları yıkama, Çift taraflı yatak yıkama, Halı yıkamada yerinde halınızı yıkarken asla zeminlerinize zarar vermiyoruz. Halınızın kokusu lekesi kiri kalmıyor.
  4. Koltuklarınızın Yataklarınızın Halılarınızın Yıkanması bittikten sonra Güçlü vakuma sahip olan Vakum makinelerimiz ile Kalan suyu Güçlü vakum ile Çekip birikmiş suyun çekilmesi sonucu nem derecesinde su kalana kadar Çekilir ve yıkama süreci bu son aşama ile sona erer.
  5. Toplamda Yıkanma Süresi : 45 Dakika ile 1 Saat arasında deişmektedir.

KOLTUK YIKAMA, YATAK YIKAMA, HALI YIKAMA, Sonrası KURUMA SÜRESi?

Yıkanmış Koltuklar Ne kadar zamanda kurur ? Yıkanmış Yataklar Ne kadar sürede kurur? Yıkanmış Halılar Ne kadar zamanda kurur? Sorusu kuşkusuz her firmanın karşılaştıgı sorulardan oldugu kadar her müşterininde merak ettigi bir konudur. Bu Sürec Yaz aylarında 1 saat ile 3 saat arasında kumaşınızın yapısına göre deişmektedir. Kış aylarında ise 3 saat ile 6 saat arasında yine kumaşınızın yapısına ve hava şartlarına göre deişmektedir. 

ANKARA KOLTUK YIKAMA, ANKARA HALI YIKAMA, ANKARA YATAK YIKAMA, MERSiN KOLTUK YIKAMA, MERSiN YATAK YIKAMA, MERSiN HALI YIKAMA için irtibat ve iletişim Numaramız 0507 097 37 37 dir. Sorularınız ve randevu oluşturmak için Bizi 7/24 Arıya bilirsiniz Çalışma saatlarimiz 08:00 - 21:30 arasındadır. Çalışma saatlerimiz Razamanda Deişmektedir.

Garantili Yerinde Buharlı Koltuk yıkama, Garantili Yerinde Buharlı Yatak Yıkama, Garantili Yerinde Buharlı Halı Yıkama,

Koltuk Yıkama ✓ Buharlı Koltuk Yıkama ✓ Evde Koltuk Yıkama ✓ Yerinde Koltuk Yıkama ✓ Ankara Koltuk yıkama ✓ Koltuk Yıkama Firmaları ✓ Koltuk Yıkama Fiyatları ✓ Yatak Yıkama ✓ Buharlı Yatak Yıkama ✓ Evde Yatak Yıkama ✓ Yerinde Yatak Yıkama ✓ Ankara Yatak Yıkama ✓ Yatak Yıkama Fiyatları ✓ Yatak Yıkama Firmaları ✓ Kanepe Yıkama ✓ Buharlı Kanepe Yıkama ✓ Evde Kanepe Yıkama ✓ Ankara Kanepe Yıkama ✓Kanepe Yıkama Fiyatları ✓ Kanepe Yıkama Firmaları ✓ Oturma Grubu yıkama ✓ Buharlı Oturma Grubu yıkama ✓ Evde Oturma Grubu yıkama ✓ Yerinde Oturma Grubu yıkama ✓ Ankara Oturma Grubu yıkama ✓Oturma Grubu yıkama Fiyatları ✓ Oturma Grubu yıkama firmaları ✓ Halı Yıkama ✓ Buharlı Halı Yıkama ✓ Evde Halı Yıkama ✓ Yerinde Halı Yıkama ✓ Ankara Halı Yıkama ✓ Halı Yıkama firmaları ✓ Halı Yıkama Fiyatları ✓ Araba Koltugu yıkama ✓ Buharlı Araba Koltugu yıkama ✓ Yerinde Araba Koltugu yıkama ✓ Araba Koltugu yıkama Firmaları ✓ Araba Koltugu yıkama Fiyatları ✓ Koltuk Yıkama Fiyatları ✓ Ankara koltuk yıkama fiyatları ✓ Ankara Yatak yıkama fiyatları ✓ Ankara Halı yıkama fiyatları ✓ Ankara Araç koltuk yıkama fiyatları ✓ Ankara evde koltuk Yıkama